News
Enter

 
Jest 11 produktów.

Suplementy i kosmetyki URODY Beauty

Atrakcyjny wygląd jest dziś ważnym aspektem naszego życia. Ułatwia relacje z drugim człowiekiem, wpływa na pewność siebie, zapewnia dobre samopoczucie. Każdy z nas chce być piękny i młody. Młodość nie oznacza dziś tylko braku zmarszczek. To także zadbana, jędrna i pełna blasku skóra. Aby zatrzymać starość i tym samym przedłużyć młodość, nie trzeba korzystać z usług chirurga plastycznego. Wystarczy sięgnąć po odmładzające preparaty, których nie brakuje w ofercie naszego sklepu.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wysokiej klasy suplementy i kosmetyki beauty. W swoim asortymencie posiadamy specjalne preparaty dla kobiet i mężczyzn. Proponujemy zarówno preparaty na poprawę wyglądu skóry, jak również na poprawę kondycji włosów i paznokci. U nas znajdziesz także specjalne preparaty na zmarszczki. Większość oferowanych przez nas produktów opiera się na formule beauty, która jest kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, aminokwasy, kolagen oraz składniki mineralne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje również sok z jagód acai, które wyróżniają się niezwykłym potencjałem antyoksydacyjnym i uznawane są za sekret długowieczności.

Oferowane przez nas preparaty i suplementy Calivita produkowane są przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. Posiadają certyfikat FDA, który jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego oraz wszelkie niezbędne badania i testy zgodne z dyrektywami UE. Zdrowy, piękny i zawsze młody wygląd bez ingerencji skalpela? Z produktami Calivita wszystko jest możliwe! Nasze preparaty skutecznie chronią skórę przez starzeniem, dzięki czemu pomagają zatrzymać starość. Pozytywnie wpływają na kondycję włosów i paznokci, czyniąc je jeszcze piękniejszymi i zdrowszymi.

 • Vitamin E (100 kapsułek)
  Dostępny

  Vitamin E (100 kapsułek)

  Na młodość! Potężny antyoksydant chroniący przed promieniowaniem UV, smogiem, nieprawidłowym...

  60,00 zł 45,00 zł Wyświetl
 • Zestaw - Strefa Beauty
  Dostępny

  Zestaw - Strefa Beauty

  Doskonała kompozycja naturalnych składników uzupełni niedobory witamin, minerałów, niezbędnych...

  Obniżka! 291,00 zł 219,00 zł Wyświetl