News
Enter

 
Jest 10 produktów.

Suplementy poprawiające pamięć i koncentracje

Sprawna pamięć i dobra koncentracja to nie tylko większy komfort życia, ale także lepsza nauka, bardziej wydajna praca, lepsze życie. Niestety, bardzo często stres, nieodpowiednia dieta i wiek mogą przyczyniać się do obniżenia sprawności umysłowej. Chcąc zapomnieć o problemie i tym samym poprawić jakość życia, warto sięgnąć po specjalne suplementy diety na pamięć i koncentrację.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, oferujemy starannie wyselekcjonowane suplementy diety poprawiające koncentrację oraz tabletki wspomagające pamięć i pracę mózgu. Prezentowane przez nas preparaty Calivita to w pełni naturalne suplementy, które usprawniają pracę mózgu i tym samym poprawiają pamięć. Zawarte w naszych suplementach składniki (owoce noni, jagody acai, żeń szeń, lecytyna) słyną z wyjątkowych właściwości przeciwutleniających, dzięki czemu zmniejszają uszkodzenia powstałe w procesie starzenia się komórek mózgowych. Nie tylko poprawiają koncentrację, ale także stan napięcia nerwowego.

Suplementy takie, jak np. Energy&Memory, których celem jest poprawa koncentracji i pamięci, a także poprawa pracy mózgu to idealna propozycja dla osób uczących się i intensywnie pracujących umysłowo, np. dla studenta do nauki lub na sesję. To także odpowiednia propozycja dla osób starszych, którym zależy na sprawniejszym funkcjonowaniu mózgu. Dostępne u nas tabletki i suplementy pomogą zmniejszyć poziom zmęczenia psychicznego, odświeżą pamięć i skutecznie poprawią koncentrację. Rozwiążą problemy z nauką i ułatwią zapamiętywanie. Dzięki nim każdy uczeń i student lepiej przyswoi wiedzę, a w sytuacji stresu - szybciej przypomni sobie najważniejsze informacje ukryte w zakamarkach pamięci. W przypadku osób starszych - poprawią sprawność umysłową oraz krążenie mózgowe.

  • TRIPLE POTENCY LECITHIN  (100 kapsułek)
    Dostępny

    TRIPLE POTENCY LECITHIN (100 kapsułek)

    Lecytyna o potrójnej sile działania i wyjątkowych właściwościach  ZAPEWNI DOBRĄ PAMIĘĆ I...

    126,00 zł 95,00 zł Wyświetl