News
Enter

 

ZenThonic (946ml)

ZenThonic (946ml)

ZenThonic (946ml)

Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie.

-68,00 zł

275,00 zł

Obniżka!

Opis produktu

Głównym składnikiem produktu ZenThonic jest mangostan – jeden z najbardziej wartościowych pokarmów ludzi zamieszkujących kraje azjatyckie, określany także owocem bogów. W Azji do dnia dzisiejszego uważany jest za najbardziej cenny i święty owoc, jednak w Ameryce Północnej oraz Europie nadal jeszcze mało znane jest jego dobroczynne działanie.

 

Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie. Zasadniczymi aktywnymi składnikami są m.in. ksantony – flawonoidy o potężnym działaniu antyoksydacyjnym. Owoc bogaty jest również w inny cenny składnik antyoksydacyjny – witaminę C. W ostatnich latach mangostan poddano licznym badaniom, udowadniając jego wyjątkowe właściwości zdrowotne. Składniki aktywne wspierają nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami i pomagają zachować prawidłowe funkcje komórek. Owoc ten zawiera także potas, wapń, fosfor, żelazo, witaminy B1, B2 i B6, które skutecznie wspomagają nas w zachowaniu naszego zdrowia. Pozostałe składniki produktu to koncentraty starannie dobranych i równie wartościowych owoców, korzystne dla naszego zdrowia, nadające produktowi ZenThonic wspaniały smak.


Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie. Pochodzi z Archipelagu Malajskiego i zgodnie z legendą, został podarowany ludziom przez Buddę. Ze względu na fakt, iż znany jest jako najbogatsze źródło cennych ksantonów, o mangostanie mówi się, że jest to Owoc Bogów. Sok z mangostanu cechuje się bardzo wysokim w porównaniu z innymi owocami wskaźnikiem ORAC, który wynosi ok. 17000.


Pozostałe składniki produktu to nadające produktowi ZenThonic wspaniały smak koncentraty starannie dobranych i bardzo wartościowych owoców, m. in.

- wiśni wspierających m. in. pracę układu moczowego;

-borówki amerykańskiej zawierającej antocyjany o właściwościach przeciwutleniających;

- malin, które mogą być stosowane w okresie menstruacji. 

 
 
 

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

ZenThonic (946ml)

ZenThonic (946ml)

Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie.

Napisz swoją recenzję