News
Enter

 

Lutein PLUS (60 tabletek)

Lutein PLUS  (60 tabletek)

Lutein PLUS (60 tabletek)

Pozwoli zachować ostrość widzenia na długie lata bez okularów.

-33,00 zł

134,00 zł

Opis produktu


Blask zdrowych oczu… tego wszyscy pragniemy!


Lutein PLUS - to kompleksowa formuła zawierająca składniki o działaniu antyoksydacyjnym, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Preparat polecany jest dla osób odczuwających zmęczenie oczu, spędzających wiele godzin przy komputerze, na czytaniu lub oglądaniu, prowadzących pojazdy po zmroku, przebywających w zadymionych pomieszczeniach, narażonych na intensywne światło słoneczne lub odbite np. od śniegu. Produkt wskazany jest również dla osób przebywających w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach, odżywiających się nieracjonalnie i osób starszych.


Lutein PLUS to nowoczesny suplement diety zawierający składniki aktywne, które w połączeniu ze zdrowym stylem życia, mogą przyczynić się do zachowania dobrego stanu oczu. Jednym ze składników aktywnych produktu jest należąca do karotenoidów luteina. Po wchłonięciu do organizmu luteina gromadzi się w plamce żółtej oka (najbardziej wrażliwe miejsce siatkówki) i soczewce. Siatkówka jest narządem służącym do przetwarzania bodźców świetlnych w bodźce nerwowe i przesyłania ich do ośrodka wzroku znajdującego się w korze mózgowej. Plamka żółta cechuje się największą wrażliwością na barwy i światło. To obszar oka szczególnie podatny na działanie niekorzystnych czynników środowiska, takich jak: promieniowanie UV czy szkodliwe działanie wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki i prowadzić do osłabienia wzroku. Luteina pełni funkcję filtra wspomagającego ochronę oczu, głównie przed utleniającym działaniem wolnych rodników. Odgrywa ważną rolę w utrzymaniu sprawności narządu wzroku.


Innym ważnym składnikiem produktu jest zeaksantyna również należąca do grupy karotenoidów.


Lutein Plus zawiera ponadto ekstrakt z owoców borówki czarnej – źródło antocyjanów, które dzięki właściwościom antyoksydacyjnym i korzystnemu wpływowi na integralność naczyń krwionośnych pomagają zachować prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.  Pozostałymi składnikami preparatu są witamina C o silnych właściwościach przeciwutleniających oraz witamina A.


 

Czy wiesz, że?

Jedna tabletka Lutein Plus dostarcza tyle luteiny, co dwie duże porcje szpinaku lub 2 szklanki żółtek!


 Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.

 

Skład:

 50mg Witamina C

25mg Ekstrakt z borówki czarnej (std. 25% antocyjanów)

6mg Luteina

0.5mg Zeaksantyna

60µg Witamina A


Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Lutein PLUS  (60 tabletek)

Lutein PLUS (60 tabletek)

Pozwoli zachować ostrość widzenia na długie lata bez okularów.

Napisz swoją recenzję