News
Enter

 

SUBLINGUAL CO Q10 with lemon flavor (30 tabletek)

SUBLINGUAL CO Q10 with lemon flavor  (30 tabletek)

SUBLINGUAL CO Q10 with lemon flavor (30 tabletek)

Koenzym Q10 to jeden z najważniejszych suplementów diety, wspomagających wysiłek fizyczny. Nieoceniony i nie do zastąpienia przy arytmii, nadciśnieniu tętniczym, po zawale, po udarze mózgowym. Forma podjęzykowa  umożliwiająca  szybkie wchłanianie. 

-27,00 zł

108,00 zł

Opis produktu

Coenzym Q10  jest jednym  z najważniejszych składników codziennej diety i suplementacji.  Koenzym Q10 to substancja witaminopodobna, która pełni w organizmie funkcję katalizatora. Zabezpiecza w energię wszystkie komórki naszego organizmu. Jego obecność jest niezbędna dla niezakłóconego przebiegu procesów biochemicznych i chemicznych, czyli – dla zachowania zdrowia. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym, blokuje działanie wolnych rodników niszczących komórki i w ten sposób zapobiega groźnym chorobom cywilizacyjnym oraz opóźnia starzenie. Nasz organizm jest w stanie wytwarzać CoQ10, jednak warto pamiętać, że endogenna produkcja Coenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.). Suplementacja koenzymem Q10 może być pomocna nie tylko w przypadku zmniejszonej jego produkcji u starszych osób, ale także podczas zwiększonego wysiłku fizyczno-umysłowego lub niezrównoważonej diety. Coenzym Q10 nie jest lekiem, ale naturalną substancją, wytwarzaną przez nasz organizm. Do dziś nie wykryto żadnych skutków ubocznych tej substancji. Coenzym Q10, odpowiedzialny za procesy wytwarzania energii na poziomie komórkowym, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji serca. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera system obronny komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. 

 

Szczególnie zaleca się jego uzupełnianie w przypadku:

•             nadciśnienia tętniczego,  arytmii, po zawale

•             chorób sercowo-naczyniowych, 

•             profilaktyki nowotworowej

•             spowolnienia starzenia się organizmu

•             dodania wigoru i witalności dla osób 40 PLUS

 

Jedna tabletka Sublinqual CoQ10 with natural lemon flavor dostarcza tyle koenzymu Q10, co 6 kg łososia lub 2 kg kurczaka!

 

Suplementacja Coenzymem Q10 może być polecona wszystkim osobom: powyżej 30. roku życia, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, dbającym o urodę jako najbardziej uznany eliksir młodości, a także jako profilaktyka chorób naczyniowo-sercowych i nowotworowych

Wchłanianie z przewodu pokarmowego zależy od spożytych z nim pokarmów - należy pamiętać, że koenzym Q10 nie jest rozpuszczalny w wodzie, lecz w tłuszczach.

Preparat zawiera również witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz selen, który oprócz właściwości antyoksydacyjnych wpływa korzystnie na odporność i funkcjonowanie tarczycy.

Produkt wzbogacono również w beta-karoten, który należy do rodziny karotenoidów i jest najbardziej aktywną prowitaminą witaminy A, co oznacza, że organizm człowieka - zgodnie z własnym zapotrzebowaniem – potrafi z pomocą wątroby przekształcić beta-karoten w witaminę A.


UWAGI! 

- Coenzym Q10 należy przechowywać w suchym, chłodnym, nienasłonecznionym miejscu, ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło! Przechowywanie w temperaturze powyżej 35 ºC może pogorszyć jakość koenzymu Q10.

- Efekty stosowania coenzymu Q10 zwykle są zauważalne po kilku tygodniach przyjmowania produktu.


8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita:

  • Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  • Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
  • Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  • Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  • Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
  • Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS)

Najprostszym sposobem na wzmocnienie organizmu oraz podniesienie poziomu energii jest włączenie do swojego codziennego menu koenzymu Q 10 oferowanego przez Calivita.

 

Tabletki posiadają naturalny, cytrynowy smak oraz  aromat. W każdej z nich znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.

 

 Dawkowanie:

 

 

Skład:

koenzym Q 10  - 30 mg

 Zawartość:

30 tabletek podjęzykowych
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

SUBLINGUAL CO Q10 with lemon flavor  (30 tabletek)

SUBLINGUAL CO Q10 with lemon flavor (30 tabletek)

Koenzym Q10 to jeden z najważniejszych suplementów diety, wspomagających wysiłek fizyczny. Nieoceniony i nie do zastąpienia przy arytmii, nadciśnieniu tętniczym, po zawale, po udarze mózgowym. Forma podjęzykowa  umożliwiająca  szybkie wchłanianie. 

Napisz swoją recenzję