News
Enter

 

Super Coenzym Q10 Plus (120 tabletek)

Super Coenzym Q10 Plus   (120 tabletek)

Super Coenzym Q10 Plus (120 tabletek)

Coenzym Q10 Plus  to substancja ciesząca się coraz większym uznaniem w świecie medycznym. Jest nazywana „elektrownią” dostarczającą energii wszystkim komórkom, ułatwia pracę mięśnia sercowego, zapobiega nadciśnieniu, jako silny antyutleniacz chroni przed chorobami cywilizacyjnymi i opóźnia starzenie

-42,00 zł

170,00 zł

Opis produktu

1 tabletka zawiera 20mg czystego koenzymu Q10, beta-karoten, Wit.E oraz selen


Coenzym Q10 to substancja ciesząca się coraz większym uznaniem w świecie medycznym. Jest nazywana „elektrownią” dostarczającą energii wszystkim komórkom, ułatwia pracę mięśnia sercowego, zapobiega nadciśnieniu, jako silny antyutleniacz chroni przed chorobami cywilizacyjnymi i opóźnia procesy starzenia.Coenzym Q10 jest jednym  z najważniejszych składników codziennej diety i suplementacji.  Koenzym Q10 to substancja witaminopodobna, która pełni w organizmie funkcję katalizatora. Zabezpiecza w energię wszystkie komórki naszego organizmu. Jego obecność jest niezbędna dla niezakłóconego przebiegu procesów biochemicznych i chemicznych, czyli – dla zachowania zdrowia. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym, blokuje działanie wolnych rodników niszczących komórki i w ten sposób zapobiega groźnym chorobom cywilizacyjnym ora z opóźnia starzenie.


 To jedna z najskuteczniejszych substancji odpowiedzialnych za usuwanie wolnych rodników - agresywnych cząstek chemicznych odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się komórek oraz powstawanie wielu niebezpiecznych jednostek chorobowych. Koenzym Q10 wzmacnia jednocześnie aktywność komórek obronnych. W badaniach na zwierzętach, suplementacja koenzymem Q10 warunkowała wydłużenie życia oraz zapewniała zachowanie witalności i powstrzymanie procesu starzenia biologicznego. Dużą popularność zdobywają kremy z zawartością koenzymu Q 10, który powstrzymuje proces starzenia skóry, wygładza zmarszczki na twarzy.


Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera system obronny komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.  Coenzym Q10 ma bardzo korzystny wpływ na nasz układ immunologiczny,  podawany jest chorym na AIDS oraz osobom wycieńczonym chemioterapią. Wskazany jest w stanach osłabienia i infekcji. Oprócz tego substancja ta wspomaga stomatologów w walce z parodontozą, wzmacnia dziąsła i zmniejsza kieszonki przyzębowe.


Coenzym Q10, odpowiedzialny za procesy wytwarzania energii na poziomie komórkowym, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji serca.


 Do niedawna w niektórych schorzeniach mięśnia sercowego (np. kardiomiopatia) jedynym ratunkiem była transplantacja serca. Jednak od kiedy poznano koenzym Q10 okazało się, że zastosowanie go, nawet w tych chorobach, może przynieść zdumiewające rezultaty.

 

 

Nasz organizm jest w stanie wytwarzać CoQ10, jednak warto pamiętać, że endogenna produkcja Coenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.). Suplementacja coenzymem Q10 może być pomocna nie tylko w przypadku zmniejszonej jego produkcji u starszych osób, ale także podczas zwiększonego wysiłku fizyczno-umysłowego lub niezrównoważonej diety. Coenzym Q10 nie jest lekiem, ale naturalną substancją, wytwarzaną przez nasz organizm. Do dziś nie wykryto żadnych skutków ubocznych tej substancji.

Szczególnie zaleca się jego uzupełnianie w przypadku:

•             nadciśnienia tętniczego,  arytmii,

•             chorób sercowo-naczyniowych,  

•             profilaktyki nowotworowej

•             spowolnienia starzenia się organizmu

•             dodania wigoru i witalności dla osób 40 PLUS


 

Jedna tabletka Super CoQ10 Plus dostarcza tyle koenzymu Q10, co 4 kg łososia lub 1,2 kg kurczaka!


 

Suplementacja Coenzymem Q10 może być polecona wszystkim osobom: powyżej 30. roku życia, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, dbającym o urodę jako najbardziej uznany eliksir młodości, a także jako profilaktyka chorób naczyniowo-sercowych i nowotworowych

Wchłanianie z przewodu pokarmowego zależy od spożytych z nim pokarmów - należy pamiętać, że koenzym Q10 nie jest rozpuszczalny w wodzie, lecz w tłuszczach.

Preparat zawiera również witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz selen, który oprócz właściwości antyoksydacyjnych wpływa korzystnie na odporność i funkcjonowanie tarczycy.

Produkt wzbogacono również w beta-karoten, który należy do rodziny karotenoidów i jest najbardziej aktywną prowitaminą witaminy A, co oznacza, że organizm człowieka - zgodnie z własnym zapotrzebowaniem – potrafi z pomocą wątroby przekształcić beta-karoten w witaminę A.


UWAGI! 

 

- Coenzym Q10 należy przechowywać w suchym, chłodnym, nienasłonecznionym miejscu, ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło! Przechowywanie w temperaturze powyżej 35 ºC może pogorszyć jakość koenzymu Q10.

- Efekty stosowania coenzymu Q10 zwykle są zauważalne po kilku tygodniach przyjmowania produktu.


8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita:

  • Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  • Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
  • Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  • Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  • Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
  • Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS)

Najprostszym sposobem na wzmocnienie organizmu oraz podniesienie poziomu energii jest włączenie do swojego codziennego menu koenzymu Q 10 oferowanego przez Calivita.


Skład:

20mg   Koenzym Q 10

600 µg  Beta karoten

100µg  (w przeliczeniu na Witaminę A)

10mg   Witamina E

10µg   Selen


Zastosowanie:  1-3 tabletek dziennie po posiłkach

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Super Coenzym Q10 Plus   (120 tabletek)

Super Coenzym Q10 Plus (120 tabletek)

Coenzym Q10 Plus  to substancja ciesząca się coraz większym uznaniem w świecie medycznym. Jest nazywana „elektrownią” dostarczającą energii wszystkim komórkom, ułatwia pracę mięśnia sercowego, zapobiega nadciśnieniu, jako silny antyutleniacz chroni przed chorobami cywilizacyjnymi i opóźnia starzenie

Napisz swoją recenzję