News
Enter

 

Organic Acai (473 ml) 100% soku z owocu acai z Amazonii

Organic Acai (473 ml) 100% soku z owocu acai z Amazonii

Organic Acai (473 ml) 100% soku z owocu acai z Amazonii

Jagoda acai  „skarb amazońskich lasów”. TO, co biorą celebryci!


-46,00 zł

184,00 zł

Obniżka!

Opis produktu


Jagoda Acai  pochodzi z czystych ekologicznie terenów Amazonii i nie bez powodu nazywana jest „skarbem amazońskich lasów”. Jej coraz to nowsze, cudowne właściwości są wciąż badane i odkrywane na nowo przez współczesną naukę.  Od kiedy okazało się, że miejscowi mieszkańcy używają tego owocu od wieków, zarówno w tradycyjnych kuracjach, jak i w codziennej diecie, naukowcy na całym świecie badają korzystny wpływ owoców acai na organizm człowieka.  Jagoda acai uznano  za najzdrowszy owoc na świecie, który  przyspiesza metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga regenerację tkanek. Zaobserwowano też działanie polegające na zmniejszeniu apetytu co ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów.


Jedną z ważnych właściwości owoców acai  jest niezwykle wysoki wskaźnik ORAC. Oznacza on  zdolność do pochłaniania i neutralizowania reaktywnych form tlenu - WRT (wolnych rodników tlenowych). Nadmiar WRT przyśpiesza procesy starzenia biologicznego organizmu, rozwój większości chorób cywilizacyjnych - choroby krążeniowe, miażdżycę, zawały, cukrzycę, choroby zwyrodnieniowe itd. Jagoda acai ze względu na to, że posiada jeden z najwyższych wskaźników ORAC, może stanowić wsparcie obrony organizmu w walce z WRT, a przez to powstrzymać wiele dolegliwości, czy chorób cywilizacyjnych.


Owoce acai zawierają aż 33-krotnie więcej przeciwutleniaczy niż czerwone winogrona i 100 razy więcej niż zielona herbata!


Jagoda acai  zawiera również antocyjaniny, czyli tzn.  grupę organicznych związków chemicznych należących do flawonoidów i będącymi naturalnymi barwnikami roślinnymi nadającymi barwę od czerwonej po fioletową. Mają one przede wszystkim właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne, wykazują również zdolność do obniżania poziomu cukru we krwi.

Badania donoszą że jagoda acai wykazuje  działanie przeciw-nowotworowe i  może być uznawana jako produkt wspierający walkę z chorobami nowotworowymi. Kuracja jagodą acai może być uzupełnieniem tradycyjnych metod leczenia oraz wsparciem organizmu w walce z chorobą nowotworową. 

Kolejny korzystny wpływ na organizm człowieka to hamowanie stanów zapalnych organizmu.  Pod wpływem czynników wewnętrznych lub zewnętrznych mogą  wyzwolić się  stany zapalne w organizmie objawiające się  obrzękiem, gorączką czy bólem.  Aktywowane są wówczas w organizmie cyklooksygenazy COX-1 lub  COX-2. Cyklooksygenaza-1 (COX-1) bierze udział w utrzymaniu homeostazy organizmu w prawidłowych warunkach. Z kolei cyklooksygenaza-2 (COX-2) ulega aktywacji w czasie reakcji zapalnej, kiedy dochodzi do rozwoju odpowiedzi immunologicznej. W stanach zapalnych najczęściej  stosuje się leki przeciwzapalne np.NLPZ które niestety niosą z sobą  skutki uboczne. Alternatywnie możemy zastosować jagodę acai, gdyż nie niosąc z sobą skutków ubocznych a stabilizuje poziom COX-1 i  COX-2  przez co zmniejsza ból, obrzęki i związane z tym dolegliwości.

 

Składniki aktywne jagody acai:

 • Wpływa korzystnie na przemianę materii, uzupełnia niedobory składników odżywczych, witamin, minerałów, niezbędnych tłuszczy
 • Hamuje łaknienie, wspomaganie odchudzania ułatwiając spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • wzmacnia i wykazuje korzystny  wpływ na układ krążenia
 • zmniejsza ból i dolegliwości związane ze stanem zapalnym w organizmie.
 • przeciwutleniacze o wysokim wskaźników ORAC chronią przed destrukcyjnym działaniem WRT.
 • Wspiera organizm w walce z chorobą nowotworową
 • Ułatwia obniżenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi,
 • Wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy oraz insuliny we krwi,
 • Wspiera układ odpornościowy, zmniejsza ryzyko infekcji wirusowej, bakteryjnej czy grzybiczej
 • Wykazuje korzystny wpływ na układ nerwowy (koncentracja, pamięć, jasność umysłu), 
 • wspomagają ochronę DNA jądrowego i mitochondrialnego przed uszkodzeniami,
 • Wzmacniają  narząd wzroku i ułatwiają poprawę ostrości widzenia,
 • Korzystnie wpływają na wygląd, urodę, figurę, wygładzają zmarszczki i nie dopuszczają do ich powstawaniaKomu można  polecić stosowanie Organic Acai:

 • Profilaktycznie dla osób narażonych na choroby cywilizacyjne w celu wzmocnienia organizmu.
 • Osobom pragnącym uzupełnić niedobory żywieniowe, sportowcom , osób obciążonym  fizycznie.
 • Dla osób narażonych na choroby serca, układu krążenia, choroby cywilizacyjne.
 • Osobom pozostającym na diecie, pragnących zrzucić nadmiar zbędne kilogramów.
 • Fenomen odchudzających jagód

To już pewne! Jagody Acai mają silne właściwości odchudzające. Dowiedli tego dwaj amerykańscy naukowcy, którzy za swoje odkrycie otrzymali prestiżową nagrodę w dziedzinie genetyki. „To będzie prawdziwy przełom w odchudzaniu!”- powiedzieli podczas konferencji prasowej.

O jagodach asai zawrzało w mediach kilka miesięcy temu. Amerykańskie celebrytki jako pierwsze przyznały się do odchudzania tą metodą. W Europie asa nie były wtedy jeszcze dostępne. Mark Evans i John Meyer przyjrzeli się odchudzającej nowince. Po testach, analizach i dziesiątkach badań dowiedli skuteczności asai. Najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie genetyki i 100 tys. dolarów trafiło w ich ręce.


Rezultaty zaskoczyły samych naukowców

Nagrodzeni naukowcy spędzili w laboratorium prawie dwa lata. Na konferencji zdradzili, że pierwsze wyniki badań bardzo ich zaskoczyły. Nie przypuszczali, że w jednej roślinie znajduje się aż tyle substancji aktywnych, które znacznie przyspieszają redukcję masy ciała


Zawartość opakowania: 473 ml, 100% soku (bez dodatku innych owoców) organiczny (ekologiczny) sok z owoców Acai (Euterpe oleracea). Nie zawiera cukru, sztucznych barwinków,konserwantów.                                                                                                                        


Dawkowanie profilaktyczne- 30 ml dziennie, 30 min przed śniadaniem na czczo.

Produkt wstrząsnąć przed otwarciem.  Po otwarciu przechowywać w lodówce do 45 dni.


Cena klubowa: 138 PLN.  Cena detaliczna sprzedaży: 184 PLN, 


Kupując pakiet
-3 butelki  Organic ACAI ( na jedną fakturę) – czwartą butelkę  otrzymasz gratis.                


Komentarze

Oceń 
Adam M
2015-01-28

Acai

Polecam !!!

Napisz swoją recenzję

Organic Acai (473 ml) 100% soku z owocu acai z Amazonii

Organic Acai (473 ml) 100% soku z owocu acai z Amazonii

Jagoda acai  „skarb amazońskich lasów”. TO, co biorą celebryci!


Napisz swoją recenzję