News
Enter

 


Dobre samopoczucie uzależnione jest od wielu czynników. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to często za mało. Dlatego też warto wprowadzić do swojego życia witaminy i suplementy diety. Preparaty te pozwolą uzupełnić wszelkie niedobory i dostarczą organizmowi niezbędnych składników i minerałów. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów jest dla nas celem priorytetowym. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości witaminy i suplementy Calivita. Dbamy także o atrakcyjne ceny. W naszym sklepie często goszczą promocje, wyprzedaże i rabaty. Dzięki nim macie Państwo szansę nabyć niezbędne suplementy w jeszcze lepszej i bardziej atrakcyjnej cenie. Wszelkie promocje i rabaty dotyczą zarówno suplementów na odchudzanie, jak również preparatów na odporność, oczyszczanie, pamięć, itp.

Wyprzedaże witamin i suplementów

Specjalna oferta obejmuje także niezbędne do zdrowego i sprawnego funkcjonowania organizmu witaminy. W naszym asortymencie znajdziesz specjalne witaminy dla kobiet i dla mężczyzn. Oferujemy wyłącznie sprawdzone preparaty, które opierają się na naturalnych składnikach. Bezpieczeństwo stosowania poszczególnych preparatów zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi oraz wieloletnim doświadczeniem. Dbając o Państwa zadowolenie, dbamy o to, aby atrakcyjne promocje pojawiały się u nas regularnie. W każdym miesiącu promocyjna cena dotyczy innych preparatów, dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu!


Zapraszamy do zapoznania się z PROMOCJAMI, PAKIETAMI, nowościami, a także aktualnościami CVI Polska:

PROMOCJE OGRANICZONE CZASOWO PROMOCJE NA MARZEC 2017

PAKIETY PROMOCYJNE NA MARZEC 2017 + EKOLOGICZNA TOREBKA GRATIS!
Wartość PB i PH pakietów została obniżona o 15%.


Wartość PB i PH pakietów została obniżona o 15%


Wartość PB i PH pakietów została obniżona o 15%

PAKIET D-DROPS LIQUID VITAMIN D


1. PAKIET ORGANICARE (4 w 1 + kosmetyczka gratis)

Promocja OrganiCare (4 kosmetyki w cenie 3 + kosmetyczka gratis) ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów.


PAKIET AQUABELLE 3 w 1

Kupując w pakiecie Aquabelle 3 w 1,oszczędzasz 28 PLN!

Cena klubowa: 94 PLN
Cena sprzedaży: 125 PLN
PB: 189
PH: 76.4

 

CZTEROPAKI Z PRODUKTEM ZA DARMO (w cenie 3 produktów dostaniesz 4)


1. Pakiet Organic Acai

2. Pakiet Organic Noni

 

UWAGA! ZAKUP PRODUKTÓW STARTOWYCH NIE ŁĄCZY SIĘ Z AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCYMI PROMOCJAMI! PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI!