News
Enter

 

atesty i informacje o produktach Calivita


Jedyna i najwyższa wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększeniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna.

 

 Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymaną z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita. W naszym gronie jest wielu ludzi (a z pewnością zostanie ono niebawem poszerzone o nowe osoby), których celem jest PROMOCJA ZDROWIA. Aby realizować ten szlachetny cel, została stworzona potężna branża przemysłu.

Wysoka jakość produktów CaliVita to wynik konsekwentnego realizowania ustalonych wymagań w tym zakresie - poczynając od zbiorów surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dystrybucję gotowego wyrobu.NATURALNE ŹRÓDŁO POCHODZENIA SKŁADNIKÓW
Człowiek to organizm stworzony przez naturę, dlatego też aktywne składniki naturalnego pochodzenia często pomagają przywrócić jego zaburzoną homeostazę


GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 • Preparaty CaliVita wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, charakterystycznych dla preparatów farmaceutycznych. Są produkowane w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. 

 • Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania produktu. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami 
 •  
 • Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.Produkty CaliVita spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Jesteśmy różni. 
 
 
 • Dlatego każdy nowo wprowadzany produkt jest starannie opracowywany pod kątem bezpieczeństwa i indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka. Modyfikujemy również skład produktów, będących już w ofercie CaliVita, zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami konsumentów oraz światowymi osiągnięciami naukowymi w zakresie profilaktyki zdrowia. Wszystko po to, by nasz produkt spełniał najwyższe standardy jakości w swojej kategorii. 
 
 • CaliVita zapewnia swoim klientom najlepsze aktywne składniki po rozsądnej cenie - nie najniższej, ale dla wysokiej jakości nie ma alternatywy. Jakość produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego nadzorujemy wszystkie elementy działalności.
 • CaliVita za pomocą systemu zarządzania jakością - niezależnej jednostki organizacyjnej, odpowiedzialnej za bezpieczeństwo i jakość przyjazną klientowi. Jej zadania to:
 • -kontrolowanie parametrów jakości
 • -podejmowanie czynności systemowych w zakresie utrzymywania najwyższej jakości
 • -analiza wyników kontroli

 •