News
Enter

 

Współpraca - Dołącz do nas na drogę sukcesu!


 

CaliVita International oferując swoje unikalne preparaty udostępnia również każdemu członkowi sieci możliwość współpracy przy minimalnym koszcie. Twój koszt to inwestycja we własne zdrowie poprzez zakup oferowanych suplementów diety.


Proporcjonalnie do zainwestowanego czasu możesz liczyć na dodatkowe szerokie możliwości. Jedyne co musisz zrobić to dzielić się informacją a my zrobimy resztę za Ciebie. Wykorzystując możliwości portalu vitapower.pl znacząco ułatwimy ci tą drogę. Jeśli natomiast interesuje Cię jedynie pozostanie konsumentem kupującym preparaty na własne użytek, postaramy się zagwarantować możliwość uzyskiwania dodatkowych rabatów na własne zakupy!


Zapraszamy do współpracy  każdą osobę. Nie ma tu znaczenia wiek, płeć czy wykształcenie. Każdy kto jest zainteresowany promocją zdrowia oraz własną przyszłością.


Zapraszamy również podmioty gospodarcze oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą jak np., sklepy zielarskie, punkty medyczne, gabinety medycyny naturalnej, masarzu, czy nawet kosmetyczne…


Każdy może liczyć na naszą pomoc wsparcie oraz dodatkowe narzędzia.


 

SWOBODA WYBORU

Każdy z Klubowiczów samodzielnie decyduje, kiedy, z kim i czy w ogóle nawiązuje dodatkową współpracę. Może mieć ona różny wymiar i cel. Od chęci otrzymywania preparatów taniej lub za darmo, po dodatkowe źródło dochodu czy własny zakrojony na szeroką skalę biznes.


ZDROWIE

Zwolennicy wartości Firmy, dzięki profilaktyce mogą zachować witalność i zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Czy jest cos lepszego co można zaproponować tym osobom, na którym nam najbardziej zależy niż zdrowie? Nierozłącznym elementem zdrowego stylu życia jest  zażywanie suplementów diety i budowa świadomości dotyczącej profilaktyki. Dbając o własne zdrowie i samopoczucie sami jesteśmy najlepsza reklamą dla innych.


MOŻLIWOŚCI FINANSOWE

 CaliVita® International każdemu z Członków swojej Sieci udostępnia możliwość uzyskiwania dodatkowego dochodu lub dużych rabatów konsumenckich proporcjonalnych do zainwestowanego czasu i energii. Każdy dodatkowy nakład pracy naszego Klubowicza jest premiowany przez Firmę jak i nas samych dodatkowymi bonusami i innymi formami gratyfikacji. Sam decydujesz o tym ile chcesz osiągnąć. My pomożemy ci w osiągnięciu tego celu.UZNANIE

Uznanie – Najskuteczniejsi Klubowicze otrzymują ze strony Firmy szczególne wsparcie materialne i emocjonalne. Współpraca z CaliVita® International daje nieograniczone możliwości osiągnięcia osobistego sukcesu. Tylko od indywidualnej decyzji każdego Klubowicza zależy, czy skorzysta z oferowanych możliwości.


SIŁA TKWI W ZESPOLE

Członkowie Sieci tworzą tzw. CaliVita® Team, w ramach którego nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie. Wspierają się, pomagając sobie wzajemnie w osiągnięciu osobistego sukcesu i samorealizacji. W naszej grupie vitapower.pl na dzień dzisiejszy znajdują już się Klubowicze na poziomach 10-18% oraz setki konsumentów, którzy korzystają z dodatkowych rabatów na własne zakupy.