News
Enter

 

Arginine Plus (100 tabletek)

Arginine Plus  (100 tabletek)

Arginine Plus (100 tabletek)

L- arginina skutecznie wspomaga rozwój tkanki mięśniowej, wzmacnia ją oraz wpływa na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie.

-27,00 zł

108,00 zł

Opis produktu

 

Arginina to naturalna substancja należąca do grupy aminokwasów. Jest wytwarzana w naszym organizmie, jednakże w szczególnych warunkach, np. szybkiego wzrostu lub urazu jej synteza jest niewystarczająca.

Produkt Arginine Plus dostarcza aż 500 mg L-argininy w 1 tabletce. Aminokwas ten m.in wspomaga wydalanie szkodliwego amoniaku. Wpływa również korzystnie na proces urogenezy. Kolejnym składnikiem produktu jest mangan, który uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, tworzenia tkanki łącznej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

L – arginina jest aminokwasem, który:

•             zwiększa wydolność i masę mięśniową,

•             wpływa na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie,

•             skutecznie wspomaga rozwój tkanki mięśniowej,

•             przyczynia się do zwiększenia wydolności pracujących mięśni

•             przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym,

•             potęguje siły witalne,

•             zmniejsza cellulit,

•             pomaga w odtruwaniu wątroby, także u osób nadużywających alkohol oraz leki

•             wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu HGH przez przysadkę mózgową,

•             zwiększa sprawność seksualną mężczyzn, ułatwia erekcję.

 


Sprawność fizyczna, wzrost i naprawa mięśni:

Liczne badania potwierdzają znaczenie L-argininy dla sportowców. Jest ona potrzebna do wytwarzania różnych związków niezbędnych do produkcji energii w mięśniach (np. fosforan kreatyny, fosforan argininy). Arginina pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu - jest to niezwykle istotne dla sprawnego metabolizmu mięśni.


Układ sercowo-naczyniowy:

Przy obecności argininy komórki śródbłonka wytwarzają tlenek azotu. Substancja ta sygnalizuje mięśniom gładkim, aby się rozluźniły, co poprawia krążenie. Takie działanie argininy ma szczególne znaczenie w profilaktyce nadciśnienia tętniczego i zastoinowej niewydolności serca. Badania wykazały, iż dodatkowa suplementacja argininą może normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów krwi) u osób z wysokim poziomem cholesterolu.


Funkcje płciowe mężczyzn:

Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Badania wykazują na zmniejszenie zaburzeń wzwodu dzięki suplementacji argininą u mężczyzn z nieprawidłowym metabolizmem tlenku azotu.


Bezpłodność mężczyzn:

Arginina jest potrzebna do produkcji nasienia. Okazuje się, że u mężczyzn na diecie ubogiej w argininę zmniejsza się liczba plemników w jednostce objętości nasienia aż o 90%. Badania sugerują, że suplementacja argininą może pomóc w utrzymaniu normalnej ilości plemników w nasieniu i ich ruchliwości.


Czy wiesz, że?

Jedna tabletka Arginine Plus dostarcza tyle l-argininy, co 4,5 kg orzechów włoskich!


 

Nie zaleca się przyjmowania preparatu przez osoby z cukrzycą

L- argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Skład:

500 mg    L-arginina

50mg       kwas alfa ketoglutarowy

0.6mg      Mangan


Dawkowanie:

1-2 tabletki przed snem


8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita:


  • Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  • Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
  • Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  • Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  • Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.

Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Arginine Plus  (100 tabletek)

Arginine Plus (100 tabletek)

L- arginina skutecznie wspomaga rozwój tkanki mięśniowej, wzmacnia ją oraz wpływa na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie.

Napisz swoją recenzję