News
Enter

 

Smukła sylwetka i czyste wnętrze gwarancją Twojego zdrowia.

Napisany przez
Smukła sylwetka i czyste wnętrze gwarancją Twojego zdrowia.

Święta za nami. Dojadamy jeszcze resztki bożonarodzenowych przysmaków i myślimy sobie „Znów nie udało się postanowienie nieprzejadania się”. Ale... jak można było nie ulec pokusom suto zastawionego stołu wyjątkowymi smakołykami… nawet jeśli były kaloryczne i ciężkostrawne. Postanowienie dużo ruchu też nie bardzo nam wyszło… ale w końcu aura też nie sprzyjała odejściu od stołu.

Powszechny efekt… przyrost niechcianego kilograma/-ów, nad którymi nie ma co rozpaczać, tylko jak najszybciej się z nimi rozprawić.

 

Dużo ruchu

 I aura nie może być już wymówką. Ćwicz przynajmniej 2 razy w tygodniu po 30 minut. To zysk nie tylko dla Twojej sylwetki, ale jak pokazują badania - osoby aktywne fizycznie żyją przeciętnie 5-7 lat dłużej!   Możesz przyśpieszyć metabolizm oraz  spalanie tłuszczu poprzez zastosowanie naturalnego suplementu Firmy CaliVita - Slim Formuła


Oczyść organizm z toksyn

Dlaczego to tak istotne? W ten sposób zwiększysz skuteczność odchudzania i pozytywnie wpłyniesz na swoje samopoczucie. Bowiem nagromadzone toksyny obniżają witalność i pogarszają pracę m.in. przewodu pokarmowego. Diety oczyszczającej nie należy jednak mylić z głodówką. Głodówki powodują osłabienie, odwodnienie, dodatkowo zaburzają naturalną równowagę organizmu. W ich wyniku dochodzi do kumulacji szkodliwych produktów przemiany materii, zaparć i uwolnienia zbyt dużych ilości toksyn w krótkim czasie z tkanki tłuszczowej. Tak właściwie dochodzi do odwrotnego efektu od zamierzonego.


By zatem prawidłowo oczyścić organizm z toksyn, na początek należy wzmocnić wątrobę, która bierze udział w usuwaniu szkodliwych substancji z organizmu. Pojedyncza komórka wątroby może pełnić ponad 500 niezależnych funkcji metabolicznych. Jednak głównymi funkcjami wątroby, oprócz detoksykacji różnych substancji, jest wytwarzanie żółci, gromadzenie i uwalnianie węglowodanów, a także wytwarzanie białek osocza oraz udział w metabolizmie cholesterolu. Aby wspomóc jej funkcjonowanie niezbędna jest cholina, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Oprócz tego dodatek chromu wspiera utrzymanie właściwego metabolizmu makroskładników i odpowiedni poziom glukozy we krwi, a selen jako składnik antyoksydacyjny dba o ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Oczyszczanie organizmu wspomaga także ekstrakt z sylimaryny (Ostropest plamisty) dbający o prawidłową pracę wątroby i procesy trawienne. Wszystkie te składniki zawarte są w Liver Aid, który dodatkowo wzbogacony został w zestaw aminokwasów, między innymi argininę korzystnie wpływającą na eliminację szkodliwego amoniaku powstałego podczas trawienia białek.


Podczas oczyszczania organizmu warto także wzbogacić dietę w kaktus – Nopal ( stanowiący główny składnik preparatu Nopalin), absorbujący tłuszcz i cukier. Wspomaga on dodatkowo zrzucanie zbędnych kilogramów, również tych zgromadzonych podczas zimy.


Jeśli chcesz, aby procesy oczyszczania przebiegały właściwie, nie możesz także zapomnieć o utrzymaniu prawidłowej równowagi mikrobiologicznej jelit. Flora jelitowa zasiedlana jest przez tysiące różnych szczepów bakteryjnych, liczącej - około 1013 - 1014 organizmów, o łącznej masie około 1,5-2 kg. Obejmuje zarówno inwazyjne patogeny, jak i mikroorganizmy korzystnie działające na organizm, w tym bakterie probiotyczne. Stan równowagi mikrobiologicznej może zostać łatwo zakłócony poprzez działanie różnych czynników, jak np. stres, stosowanie antybiotyków, niewłaściwą dietę i biegunki. Dlatego też warto uzupełnić dietę w pożyteczne, żywe kultury bakterii Lactobacillus acidopillus (np. AC Zymes).

 

Oprócz tego w Twojej diecie nie może zabraknąć takich składników roślinnych, jak ekstrakt z berberysu zwyczajnego, ekstrakt z nasion grejpfruta oraz olej z goździkowca korzennego, które wspomogą harmonię na poziomie jelit. Znajdziesz je w preparacie ParaProteX, wzbogaconym dodatkowo m.in. w czosnek dbający o funkcje wątroby i ekstrakt z kory Pau D’Arco wspierający funkcje wydalnicze nerek. To tylko kilka aktywnych składników, które wraz z innymi, stanowią o unikalności i szerokim spektrum działania tego produktu. Przekonało się o tym wielu naszych Klubowiczów - nie przez przypadek to TOP produkt w naszej ofercie.


Jak jeszcze wzmocnić oczyszczanie?

Dodatkowo wzbogać dietę w chlorellę – słodkowodną algę, która wzmaga metabolizm i wspomaga procesy trawienne, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne. Co ważne podczas oczyszczania - chlorella dba o utrzymanie prawidłowych funkcji jelit, wspierając proces wydalania trujących i szkodliwych metali ciężkich z organizmu. Jednocześnie wpływa korzystnie na witalność i aktywność organizmu. Ważnym składnikiem podczas detoksykacji jest także spirulina, wzmacniająca naturalne mechanizmy obronne i pomagająca utrzymać odpowiedni poziom glukozy we krwi. Zawierający te składniki suplement diety Spirulina Chlorella Plus został dodatkowo wzbogacony w trawę pszeniczną i lucernę siewną usprawniającą metabolizm, a także opatentowaną mieszankę cennych warzyw i składników roślinnych zawierającą witaminy, składniki mineralne i antyoksydanty.


W detoksykacji organizmu może pomóc również Pure Yucca. Zawarte w juce saponiny wspomagają eliminację toksycznych substancji z organizmu.


Ponadto ogranicz spożywanie alkoholu, kawy, mocnej herbaty. Wzbogać każdy posiłek w warzywa i owoce oraz pij około 1,5-2 litrów wody dziennie.

Pamiętaj, że zadaniem diety oczyszczającej jest m. in. dostarczenie organizmowi składników, które pomogą uregulować przemianę materii. Skorzystaj więc z bogactwa, jakie oferuje natura i oczyść swój organizm przed latem.   

  
    

 

Zostaw komentarz

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowane)
   Strona www: (Adres strony zhttp://)
* Komentarz: