News
Enter

 

Garlic Caps (100 kapsułek)

Garlic Caps   (100 kapsułek)

Garlic Caps (100 kapsułek)

 Twoje pogotowie ratunkowe podczas grypy, przeziębienia, infekcji.

-14,00 zł

57,00 zł

Opis produktu

Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza charakterystycznym smakiem, posiada także wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Garlic Caps to preparat zawierający wyciąg olejowy z czosnku, którego składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane od wielu lat. Odpowiednia struktura kapsułki żelowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu.


Czosnek

Jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in. witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu. Jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Główną substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się silnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny podczas miażdżenia ząbków czosnku. O roślinie tej można przeczytać nawet w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, by uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był także uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.


Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu. Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jak Garlic Caps With Extra Parsley wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.

 

W czym pomoże Ci czosnek lub jego wyciągi:

•ułatwia pokonanie infekcji bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych

• ułatwia obniżenie LDL ( zły cholesterol)

• ułatwia obniżenie nadciśnienia tętniczego

• pokonanie nieżytów jelit, biegunek, wzdęcia, pasożytów jelit (owsiki, glisty).

• związki lotne wzmacniają układ oddechowy – nieżyt oskrzeli, rozedma płuc, gruźlica

• rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawa przepływu krwi w organizmie


Skład:

350mg   Wyciąg olejowy z czosnku pospolitego (500:1)

2.5mg    Wyciąg olejowy z liści pietruszki zwyczajnej (70:1)


Dawkowanie: profilaktycznie 1-2 kapsułek dziennie

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Garlic Caps   (100 kapsułek)

Garlic Caps (100 kapsułek)

 Twoje pogotowie ratunkowe podczas grypy, przeziębienia, infekcji.

Napisz swoją recenzję