News
Enter

 

Zestaw - Dla Kobiet w Ciąży i Karmiących Piersią

Zestaw - Dla Kobiet w Ciąży i Karmiących Piersią

Zestaw - Dla Kobiet w Ciąży i Karmiących Piersią

Zestaw złożony z dwóch najważniejszych preparatów - New Life oraz bezcennych kwasów Omega 3 - to witaminy i minerały pochodzenia naturalnego, oraz kwasów nienasyconych n-3.

-43,00 zł

171,00 zł

Obniżka!

Opis produktu

Zestaw złożony z dwóch najważniejszych preparatów - New Life oraz bezcennych kwasów Omega 3 - to witaminy i minerały pochodzenia naturalnego, oraz kwasów nienasyconych. Zestaw zapewnia najlepszą dostawę składników uzupełniających codzienną dietę przez okres 4-5 miesięcy co sprawia że zestaw jest ekonomiczny. 


 New Life

W życiu kobiet występują okresy, kiedy zapotrzebowanie na składniki odżywcze różni się od zapotrzebowania przeciętnej osoby. W okresie ciąży i karmienia piersią szczególnie istotna staje się optymalna podaż witamin i składników mineralnych – nie tylko ze względu na stan zdrowia matki, ale także dla prawidłowego rozwoju dziecka.


Jednym z warunków prawidłowo przebiegającej ciąży oraz właściwego rozwoju dziecka jest przyjmowanie przez matkę odpowiedniej ilości substancji odżywczych, zwłaszcza witamin oraz składników mineralnych, których zapotrzebowanie znacznie wzrasta w tym okresie. Np. w drugim trymestrze ciąży, m.in. ze względu na intensywny proces tworzenia się krwi, wzrasta zapotrzebowanie na żelazo. W tym samym czasie rośnie zapotrzebowanie na witaminę C, która odpowiada nie tylko za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, ale także za wchłanianie żelaza. Foliany są niezbędne do prawidłowego podziału komórek, rozwoju cewy nerwowej u płodu, jak również produkcji krwi. Zapotrzebowanie na witaminy z grupy B wzrasta średnio o 25-30%. Kobiety oczekujące przyjścia na świat dziecka muszą także przyjmować większe dawki wapnia, gdyż jest on potrzebny do prawidłowego rozwoju kości oraz zębów płodu. To samo dotyczy magnezu, który również uczestniczy w prawidłowym formowaniu się zębów oraz kości, a także jest odpowiedzialny za równowagę wapniowo-sodowo-potasową organizmu.

Odpowiednia suplementacja witamin i składników mineralnych jest ważna nie tylko podczas ciąży, ale także przed zajściem w ciążę. Dlatego też przed planowaną ciążą należy zadbać o odpowiednie uzupełnianie „magazynów” witamin i składników mineralnych.
 


Omega 3 Concentrate

Fauna i flora mórz nie tylko mogą cieszyć ludzkie oko, ale stanowią także bogate Ľródło substancji niezbędnych dla zdrowia – przyczyniają się bowiem do wspierania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

      Wielu badaczy zadaje sobie pytanie, czy istnieje związek pomiędzy dietą a chorobami układu sercowo-naczyniowego. A jeśli istnieje, to na czym on polega? Naukowcy Bang, Dyerberg oraz ich współpracownicy zauważyli, że populacja Eskimosów zachodniej części Grenlandii rzadko choruje z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego. Ich dieta jest szczególnie bogata w ryby i inne owoce morza – zawiera duże ilości białka, tłuszczów oraz małe ilości cholesterolu. 

Niezbędne kwasy tłuszczoweomega 3

   Ale przecież społeczeństwa wysokorozwiniętych krajów Europy oraz Ameryki również spożywają duże ilości białka oraz tłuszczów, a mimo to zagrażają im choroby serca. Jak to wytłumaczyć? Różnica polega na tym, że w pożywieniu Eskimosów znajdują się duże ilości białek oraz tłuszczów pochodzenia morskiego, zwłaszcza wielonienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-3. Spożywając ryby, Eskimosi przyjmują co najmniej 10 razy więcej kwasów tłuszczowych omega-3, niż ludzie żyjący w krajach wysokorozwiniętych.

Odpowiednia ilość kwasów tłuszczowych omega-3 (5-8 g dziennie) jest korzystna, ponieważ przyczynia się ona do utrzymania prawidłowego poziomu trójglicerydów we krwi oraz wspomaga właściwą pracę mięśnia sercowego, a także wpływa na proces krzepnięcia krwi. Kwasy tłuszczowe omega-3 (a bardziej precyzyjnie – kwas dekozaheksaenowy) są bardzo istotne we właściwym rozwoju układu nerwowego. Z tego powodu są one zalecane także kobietom w ciąży.

 

Głównym naturalnym źródłem tych kwasów tłuszczowych to:

-ryby morskie (zwłaszcza makrela i łosoś)
-ryb słodkowodne  tołpyga biała (Hypophthalmichthys molitrix) i tołpyga pstra (Hypophthalmichthys nobilis) 

 

Innowacyjność Omega 3 concentrate:

  • Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 w idealnych proporcjach EPA:DHA (3:2)
  • Zastosowanie zaawansowanej technologii produkcji - destylacji molekularnej, gwarantującej większą stabilność produktu oraz uzyskanie bardzo czystego, skoncentrowanego oleju rybnego.
  • Mniejsze kapsułki, łatwiejsze do połknięcia.

 

Składniki aktywne Omega 3 concetrate:

Dla wszystkich osób potrzebujących wsparcia w utrzymaniu:

-prawidłowego funkcjonowania serca,

-prawidłowego ciśnienia krwi,

-odpowiedniego poziomu lipidów,

-prawidłowego rozwoju układu nerwowego i efektywności pracy mózgu,

-dla osób żyjących w stresie. UWAGA!

  • Nienasycone kwasy tłuszczowe są bardzo wrażliwe na szkodliwe działanie wolnych rodników, dlatego też osoby przyjmujące większą ilość tych substancji powinny równolegle suplementować antyoksydanty.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Zestaw - Dla Kobiet w Ciąży i Karmiących Piersią

Zestaw - Dla Kobiet w Ciąży i Karmiących Piersią

Zestaw złożony z dwóch najważniejszych preparatów - New Life oraz bezcennych kwasów Omega 3 - to witaminy i minerały pochodzenia naturalnego, oraz kwasów nienasyconych n-3.

Napisz swoją recenzję