News
Enter

 

Liver Aid (100 kapsułek)

Liver Aid (100 kapsułek)

Liver Aid (100 kapsułek)

Liver Aid  wspomaga pracę wątroby, odtruwa ją i regeneruje. Teraz 4x większa dawka sylimaryny w jednej kapsułce, w tej samej cenie. 


-47,00 zł

190,00 zł

Obniżka!

Opis produktu

Starannie dobrany skład aż 11 naturalnych składników roślinnych.


 LIVER AID, skutecznie wspomaga pracę wątroby:

•              oczyszcza i odtruwa wątrobę z toksyn, pasożytów, grzybów,

•              pomaga pozbyć się szkodliwego amoniaku,

•              eliminuje uboczne i szkodliwe produkty  metabolizmu,

•              działa rozkurczowo,

•              poprawia trawienie, pobudza wydzielanie żółci,

•              wspomaga przemianę tłuszczów,

•              osłania wątrobę przed działaniem szkodliwych substancji,

•              odtłuszcza wątrobę,

•              regeneruje i  przywraca jej prawidłowe funkcje po wirusowym zapaleniu i w przypadku marskości wątroby

 

 

Działanie wybranych składników Liver Aid:


Ostropest plamisty
 Owoce zawierają 2-4 % mieszaniny flawonolignanów, zwanych sylimaryną a także minerały: miedź, selen, cynk . Liczne badania potwierdzają, że ten jedyny w swoim rodzaju kompleks przeciwutleniaczy chroni zdrowe komórki wątroby przed zniszczeniem, jak również przyczynia się do regeneracji komórek uszkodzonych.


Flawonolignany osłaniają zewnętrzne receptory komórek wątroby uniemożliwiając toksynom przenikanie przez lipidowe błony komórkowe do ich wnętrza. Neutralizuje także działanie substancji, którym udało się dostać w głąb komórek. Ponadto substancje te mają wyjątkową zdolność do stymulowania syntezy białek w komórkach wątroby poprzez zwiększenie aktywności DNA i RNA. Właśnie dzięki temu możliwa jest regeneracjauszkodzonych komórek. Mają też możliwość mobilizowania innych przeciwutleniaczy w komórkach wątroby do obrony przed atakiem toksyn. Na przykład, jednym z najpotężniejszych przeciwutleniaczy występujących w organizmie i podstawową substancją odtruwającą w wątrobie jest glutation. Flawonolignany podwyższają poziom glutationu o 35 %. W komórkach uszkodzonej wątroby Liczne dowody świadczą o tym, że wyciąg z tej rośliny chroni wątrobę i leczy jej uszkodzenia, regenerując komórki i duże fragmenty tkanki wątrobowej. Większość badań przeprowadzono w Niemczech, gdzie Ostropest jest oficjalnie uznany za środek pomocniczy w leczeniu marskości wątroby i zapalenia tego organu. 
W jednym z badań (z podwójnie ślepą próbą) wzięło udział 116 osób z uszkodzeniami wątroby spowodowanymi nadużywaniem alkoholu. Pacjentom podawano codziennie 420 mg

Ostropestu. Lecznicze efekty działania zioła pojawiły się w ciągu dwóch tygodni - dowiodły tego korzystne zmiany w poziomie enzymów wątrobowych, który jest wyznacznikiem poziomu zatrucia komórek wątroby. Badani zauważyli poprawę już po siedmiu dniach.

 L-karnityna jest bardzo pomocna w walce ze zbędnymi kilogramami - odgrywa istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Karnityna wiąże kwasy tłuszczowe i wprzęga je w procesy energetyczne. Tłuszcz spalany jest mitochondriach, które otula szczelna błona biologiczna - błona mitochondrialna, która jest nieprzepuszczalna dla cząsteczek o dużej masie takich jak kwasy tłuszczowe. Te aby wniknąć do wewnątrz i uwolnić energię potrzebują "przewodnika" przeprowadzającego ich przez błonę L-karnityna pełni rolę takiego "przewodnika". Stosowanie jej wraz z dietą i aktywnością ruchową wydatnie przyspiesza proces spalania tłuszczu oczywiście bez efektu jo-jo.
L-karnityna zwiększa przemiany energetyczne tłuszczów nawet o 70%. Wraz z chromem zmniejsza otłuszczenie wątroby zwiększając jej sprawne funkcjonowanie oraz poprawia metabolizm.

Arginina pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu - jest to niezwykle istotne dla sprawnego metabolizmu mięśni. Przy obecności argininy komórki śródbłonka wytwarzają tlenek azotu. Substancja ta sygnalizuje mięśniom gładkim aby się rozluźniły, co poprawia krążenie. Takie działanie argininy ma szczególne znaczenie w profilaktyce nadciśnienia tętniczego i zastoinowej niewydolności serca. Badania wykazały, iż dodatkowa suplementacja argininą może normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów krwi) u osób z wysokim poziomem cholesterolu. Spełnia również funkcję ochronną dla wątroby. Arginina przekształca amoniak, który jest główna substancja toksyczną dla wątroby, w mocznik który jest usuwany z organizmu.

Metionina działa odtruwająco, lipotropowo, przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, żółciotwóczo, żółciopędnie i przeciwkamiczo. Działa ochronnie na miąższ wątroby i nerek. Zwiększa syntezę kreatyny w mięśniach zwiększając ,wydolność fizyczną ustroju.Metionina hamuje wydzielanie łoju, zakwasza wydzieliny skórne działając porzeciwtrądzikowo. Przyśpiesza wzrost włosów i paznokci oraz regenerację skóry, kości i chrząstek. Wzbudza też wyraźnie procesy regeneracji tkanki łącznej.Reguluje stężenie lipidów we krwi i tkankach, działa przeciwmiażdżycowo. Usuwa szkodliwe nadtlenki i metale ciężkie z ustroju.

Cholina działa lipotropowo, żółciotwórczo, przeciwmiażdżycowo, odtruwająco i ochronnie na miąższ wątroby. Stosowana jest w stanach zapalnych wątroby, miażdżycy, kamicy żółciowej, stłuszczeniu i marskości wątroby (profilaktyka, leczenie), łuszczycy, zatruciach organizmu.

 

Dawkowanie: Profilaktycznie 1x1 kapsułka wieczorem po godzinie 21.


Zawartość: 100 kapsułek


SKŁAD:

L-arginina..............................100 mg
L-cysteina..............................100 mg
L-ornityna..............................100 mg
Metionina..............................100 mg
Kwas alfa ketoglutarowy..............100 mg
L-karnityna.........................50 mg
Cholina..................................25 mg
Kwas alfa liponowy....................12,5 mg
Ekstrat z sylimaryny...................60 mg
Chrom......................................25 mcg
Selen............................................10mcg

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Liver Aid (100 kapsułek)

Liver Aid (100 kapsułek)

Liver Aid  wspomaga pracę wątroby, odtruwa ją i regeneruje. Teraz 4x większa dawka sylimaryny w jednej kapsułce, w tej samej cenie. 


Napisz swoją recenzję