News
Enter

 

Cholestone (90 tabletek)

Cholestone  (90 tabletek)

Cholestone (90 tabletek)

Unikalny zestaw składników pochodzenia naturalnego. Chroni układ sercowo - naczyniowy przed rozwojem miażdżycy.

-27,00 zł

110,00 zł

Opis produktu

Cholesterol to jedna z substancji produkowanych przez nasz organizm, której potrzebujemy w ściśle określonych ilościach. Stanowi składnik każdej komórki, jest również podstawowym elementem wielu hormonów (w tym płciowych).W osoczu krwi cholesterol występuje w powiązaniu z białkami w postaci lipoprotein:
• lipoproteiny o wysokiej gęstości HDL to tzw. „dobry” cholesterol, który jest kierowany z tkanek do wątroby;
• lipoproteiny o małej gęstości LDL i lipoproteiny o bardzo małej gęstości VLDL – oznaczają tzw. „zły” cholesterol,         który zwykle odkłada się na ściankach naczyń krwionośnych;


 
Cholesterol LDL nasila, podczas gdy HDL blokuje odkładanie się tłuszczów w ścianach naczyń krwionośnych. Dlatego też z punktu widzenia naszego zdrowia, nie wystarczy śledzenie ogólnego poziomu cholesterolu – przede wszystkim należy zwrócić uwagę na proporcje pomiędzy wartościami „dobrego” i „złego” cholesterolu.


Związki zawarte w Cholestone regulują stężenie osoczowych trójglicerydów, ponieważ hamują syntezę VLDL i LDL przez komórki wątrobowe. Dzięki poprawie poziomu lipidów osoczowych, Cholestone znacznie podnosi "dobrą" frakcję cholesterolu HDL, zmniejszając ryzyko związane z procesem prowadzącym do chorób układu krążenia. Jest przeznaczony dla osób, które walczą ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu. 
Korzystnie wpływa na procesy metaboliczne w tkance tłuszczowej, pozbawiając organizm zbędnych kilogramów.


Cholestone jest przeznaczony dla osób zarówno genetycznie predysponowanych do zachorowania na miażdżycę, jak i dla wszystkich pozostałych, którzy pragną utrzymać swój poziom cholesterolu we krwi w granicach normy.


Skutecznie stosowany w takich chorobach, jak miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, cukrzyca i otyłość. 


Cholestone wspomaga i chroni Twój organizm w chorobach:


- układu krążenia (choroba wieńcowa), zmniejsza skłonność do skrzepów i rozwoju nadciśnienia;
- w chorobach sercowo - naczyniowych, przed zawałem i po nim; 
- chroni przed udarem;
- w miażdżycy i jej profilaktyce;
- wspomaga przemianę materii, a szczególnie metabolizm tłuszczów; 
- odtłuszcza wątrobę;
- wspomaga odchudzanie;
- w cukrzycy - przeciwdziała jej skutkom związanym z miażdżycą;
- reguluje poziom cholesterolu.


Poziom cholesterolu w organizmie w dużej mierze zależy od predyspozycji genetycznych, ale znaczący wpływ mają również inne czynniki, na które mamy wpływ. Dieta bogata w błonnik, zawierająca wielonienasycone kwasy tłuszczowe NNKT, aktywny tryb życia, łatwość radzenia sobie w sytuacji stresowej, będą sprzyjały utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.Dodatkowo składniki aktywne Cholestone wspomagają zachowanie właściwego poziomu cholesterolu. Olej lniany korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Pektyny z jabłek to z kolei rozpuszczalny w wodzie błonnik – wiąże i wydala nadmiar tłuszczów przyjętych z pożywieniem. Czosnek pozytywnie oddziałuje na poziom lipidów we krwi. Lecytyna odgrywa ważną rolę w metabolizmie tłuszczów. Witaminy C i E uczestniczą w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed atakiem wolnych rodników. Chrom korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, białek i tłuszczów.

 

Skład:

200mg  Olej lniany

200mg  Pektyny z jabłek

100mg  Czosnek

60mg  Witamina C

10mg  Witamina E

50µg  Chrom

100mg  Lecytyna


Zastosowanie:

1-2 tabletek dziennie wraz z posiłkiem

 

 

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Cholestone  (90 tabletek)

Cholestone (90 tabletek)

Unikalny zestaw składników pochodzenia naturalnego. Chroni układ sercowo - naczyniowy przed rozwojem miażdżycy.

Napisz swoją recenzję