News
Enter

 

Energy & Memory (90 tabletek)

Energy & Memory  (90 tabletek)

Energy & Memory (90 tabletek)

Nie zaśnij nad książką przed egzaminem, a tym bardziej za kierownicą!

-28,00 zł

113,00 zł

Opis produktu

Mózg odpowiada za procesy myślowe. Niestety, procesy te często bywają zakłócane. Szczególnie mocno odczuwają to osoby, które na co dzień muszą często wykorzystywać swoje szare komórki - uczniowie, studenci i pracownicy umysłowi. Stres w szkole czy w miejscu pracy oraz zmęczenie powodują, że nasz umysł zaczyna funkcjonować na zmniejszonych obrotach - pogarsza się koncentracja, zdolność zapamiętywania i logicznego myślenia.Wiele osób nie wie jak sobie z tym poradzić. Tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste - wystarczy jedna tabletka dziennie naturalnego preparatu Energy & Memory, aby nie czuć zmęczenia. Docenią to m.in. osoby, które mają kłopoty ze wstawaniem. Wystarczy, że zaraz po obudzeniu wezmą jedną tabletkę, aby się rozbudzić. Zażywanie Energy & Memory zwiększa koncentrację oraz poprawia pamięć.
Energy & Memory to terapia odżywcza dla umysłu, wspierająca czynności wykonywane przez mózg poprzez dostarczanie niezbędnych wartości odżywczych. Ma ogromny wpływ na poprawę zdolności rozumowania i uczenia się. Jest niezastąpiony dla kierowców w długich nocnych podróżach.Niektórzy uważają, że guarana to kofeinowa pigułka. Nie jest to prawdą, ponieważ kofeina jest prostą substancją, wywierającą określone działanie na organizm. Natomiast kofeina zawarta w guaranie, zwana również guaraniną, działa wraz z innymi substancjami zawartymi w tej roślinie, dając w sumie inny efekt niż sama kofeina, zawarta np. w kawie. Ponadto działanie guaraniny nie daje tak gwałtownych reakcji fizycznych, jakie wywiera na nas kawa.


Jedna tabletka Energy & Memory  dostarcza tyle kofeiny, co jedna filiżanka kawy  espresso

 

Bezpieczeństwo stosowania guarany.

Guarana wykorzystywana jest w regionie Amazonki od tysięcy lat, bez jakiejkolwiek szkody dla organizmu. Od guarany nie można się uzależnić i nie wykazuje ona negatywnego wpływu na sen, co ma miejsce w przypadku kofeiny.

 

Wskazania Energy & Memory:

- wyczerpanie fizyczne;
- ospałość, osłabienie, zaburzenia pamięci i koncentracji;
- roztargnienie, brak energii;
- nadmierna senność, zmęczenie psychiczne i fizyczne;
- obniżenie życiowej energii;
- osłabienie potencji;
- bóle głowy, migreny;
- otyłość, cellulit;
- zaburzenia krążenia na tle niedociśnienia.

 

Produkt dla uczniów i studentów, dla zapracowanych księgowych, kierowników i dyrektorów, menedżerów i innych aktywnych zawodowo osób, dla ludzi pracujących dużo przy komputerze, dla osób z nadwagą.


ZNAKOMITY PRODUKT DLA KIEROWCÓW!

 

Naturalne właściwości guarany są szczególnie przydatne w zwalczaniu stanów depresyjnych, wynikających z wyczerpania nerwowego czy też napięcia przedmięsiączkowego. Guarana przywraca dobry nastrój bez nagłych wahnięć emocji. Działając na cały system nerwowy, nie zaś na poszczególne części ciała, guarana przynosi długotrwały efekt "pozytywnego pobudzenia".


Dawkowanie:
Należy przyjmować 1 tabletkę dziennie, lub wg zaleceń.


Zawartość:
90 tabletek


Skład:
Cholina - 200.00 mg
Cynk (chelat aminokwasowy) - 5.00 mg
Guarana (std 22% kofeiny) - 100.00 mg
Lecytyna - 100.00 mg
Magnez - 50.00 mg
Selen (chelat aminokwasowy) - 20.00 mcg
Witamina C - 60.00 mg
Witamina E - 10.00 mg

 


 

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Energy & Memory  (90 tabletek)

Energy & Memory (90 tabletek)

Nie zaśnij nad książką przed egzaminem, a tym bardziej za kierownicą!

Napisz swoją recenzję